Menu witryny

Szkolny punkt informacji

środa, 09 lutego 2011 10:03

Rekrutacja do publicznych szkół województwa lubelskiego

na rok szk. 2011/2012

Zamieszczamy zasady rekrutacji do publicznych szkół województwa lubelskiego, które będą obowiązywały na rok szk. 2012/2013.

Zasady rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2012/2013.pdf

,,Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to;
Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię?
Johann Wolfgang Goethe

Drodzy Uczniowie i Słuchacze

Przed Wami ważny krok życiowy. Ukończeniu nauki na kolejnym etapie kształcenia, jak zwykle, towarzyszy problem wyboru dalszego kierunku kształcenia, który pozwoli Wam w dorosłym życiu realizować się w wymarzonym zawodzie.
Chcę Wam pomóc w podjęciu trafnej decyzji, w zgodzie z własnymi predyspozycjami i zainteresowaniami. Temu celowi służy przygotowany przez Kuratorium Oświaty w Lublinie, we współpracy z dyrektorami szkół ponadgimnazjalnych i przedstawicielami organów prowadzących ,,Informator o szkołach ponadgimnazjalnych w województwie lubelskim na rok szkolny 2010/2011?.
Wierzę, że bogata i zróżnicowana oferta edukacyjna szkół i placówek naszego województwa otworzy przed Wami szerokie możliwości kształcenia, dostosowane do potrzeb rynku pracy. Z pewnością macie świadomość, że dobrze wybrać dalszy kierunek edukacji w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości XXI wieku to bardzo trudne zadanie.
Mając nadzieję, że przekazane tą drogą informacje będą Was wspierać w racjonalnym planowaniu swojej kariery zawodowej, życzę wszystkim tegorocznym absolwentom realizacji planów i sukcesów w nowej, wymarzonej szkole.

Krzysztof Babisz
Lubelski Kurator Oświaty