„Dzień Życzliwości i Pozdrowień” w kl. III „c” i „VII „c”

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli – Albert Schweitzer

W myśl tej sentencji postanowiliśmy trochę rozchmurzyć listopadową aurę i poświętować wspólnie z naszymi starszymi koleżankami i kolegami z kl. VII „c”. Życzliwość najczęściej kojarzy się nam z byciem miłym, serdecznością i drobnymi gestami okazywanymi spontanicznie, a wywołującymi pozytywne emocje. Pamiętamy też, nie tylko dziś, ale codziennie o tym, że każdy z nas ma potencjał, że uśmiech jest dobrym lekarstwem na wszystkie niepowodzenia. Taką „iskierkę życzliwości” chcieliśmy bardzo przekazać uczniom kl. VII „c” jako dowód wdzięczności  za przygotowanie dla nas październikowego „Szkolnego Dnia Lasu i Ekologii".

Kolor żółty dominował dziś w naszych ubraniach, ale też  balonach, które podarowaliśmy naszym starszym koleżankom i kolegom. Do balonów dołączyliśmy słodkie niespodzianki i kolorowe, własnoręcznie wykonane bileciki z pozdrowieniami i życzeniami. Nie zabrakło wesołych piosenek o przyjaźni w wykonaniu młodszych uczniów. Udekorowaliśmy również drzwi naszej pracowni w adekwatne do święta cytaty i sentencje. Mamy nadzieję, że udało nam się uprzyjemnić ten dzień uczniom kl. VII „c”. To był dla nas szczęśliwy czas!

Bożena Watras – wychowawca kl. III „c”

Ewelina Gajowiak – wychowawca kl. VII „c”