Podsumowanie konkursu „Recyklingowa twórczość”

Z okazji Dnia Ziemi w naszej szkole zorganizowany został konkurs „Recyklingowa twórczość”.  Jego głównym celem było kształtowanie poczucia odpowiedzialności za środowisko naturalne wśród uczniów. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu przestrzennej pracy plastyczno-technicznej z odpadów. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem - wzięło w nim udział 29 uczniów.

Laureatami konkursu zostali:

MIEJSCE I ex aequo Helena Pruszkowska kl. III a i Antoni Pruszkowski kl. II d

MIEJSCE II Natalia Sitarska kl. II c

MIEJSCE III Michał Chmielewski kl. 0 c

Wyróżnienia otrzymali: Wiktor Winiarski kl. I a, Iga Wójtowicz kl. I b, Antonina Osipowicz kl. I c, Gabriela Czech kl. I c, Lena Świątkowska kl. I c, Tymon Iwaniak kl. I d, Szymon Postój kl. I d, Aleksander Rejniak kl. I d, Stanisław Czapla kl. III a, Sebastian Adamczyk kl. III a i Michał Boruch kl. III c.

6 maja w obecności Pani Dyrektor Katarzyny Wrońskiej odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, zaś laureatom gratulujemy!!!

Urszula Widelska
Anna Mazurek