Janusz Korczak mawiał: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

1 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Tego dnia uśmiech z twarzy  uczniów nie schodził, a  radość, zabawa i dziecięca spontaniczność wyczuwalna była wszędzie. Aby uświetnić dzieciom ten dzień, został zaprezentowany pokaz cyrkowy przez lubelskich Sztukmistrzów, dzieci mogły również poczuć się jak prawdziwi strażacy siadając w hełmie za kierownicą wozu strażackiego dzięki uprzejmości strażaków z JRG Bełżyce. Swoją obecnością zaszczyciły nas również Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Podola oraz wędkarze z Koła Wędkarskiego z Bełżyc. Natomiast uczniowie z samorządu uprzyjemnili obchody Dnia Dziecka poprzez malowanie twarzy i tatuaży naszym uczniom.

Serdeczne podziękowania składamy naszej Dyrekcji oraz Radzie Rodziców za umożliwienie organizacji tego dnia. Dziękujemy również za obecność Panu Burmistrzowi Ireneuszowi Łucce oraz Pani Sekretarz Gminy Joannie Kaznowskiej.

Aleksandra Mirosław
Magdalena Lewandowska