Leśna przygoda w Lasach Kraśnickich

Uczniowie z klasy 2 „d”  i 3 „d”  w piątek 23 września 2022 r. spędzili czas na pełnej wrażeń wycieczce do lasu. Pod opieką pana przewodnika przeżyli wspaniałą lekcję przyrody na świeżym powietrzu. Podczas spaceru mieli okazję zobaczyć zwierzęta leśne. Usłyszeli wiele ciekawostek przyrodniczych oraz mogli zaobserwować las i jego jesienne skarby. O tej porze roku drzewa wyglądają najpiękniej. Po wyczerpującym spacerze, małych miłośników przyrody, czekała niespodzianka - pieczenie kiełbaski. Gdy dzieci zaspokoiły już głód, korzystając z pięknej pogody, resztę czasu spędziły  na wspólnych zabawach. W dobrych humorach, z plecakiem wspomnień powróciły do Bełżyc. To była bardzo udana wycieczka. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że z pewnością jeszcze nie raz odwiedzą las.

A. Ambrożkiewicz
K. Bożym