Dzień Pluszowego Misia w klasie 0c

Dnia 25.11.2019 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy uczeń przyniósł swoją ulubioną maskotkę. Przypomnieliśmy sobie również najbardziej znane misie na świecie, m.in.: Miś Yogi, Kubuś Puchatek, Miś Colargol, a także dobrze nam znany polski Miś Uszatek. Dzieci odgadywały zagadki dotyczące misiów, żadna z nich nie stanowiła problemu.

Wspólnie uczestniczyliśmy w muzycznej paradzie misiów, które były głównymi bohaterami tego dnia. Stworzyliśmy także plakaty, na których znajdują się postacie znanych misiów i zamieściliśmy je w klasie na ścianie. Obejrzeliśmy także bajkę o Kubusiu Puchatku, do której odpowiadaliśmy na pytania.

Na zakończenie zajęć uczniowie  wykonali prace plastyczne, na których znajdował się Miś Uszatek. Maskotki towarzyszyły dzieciom przez cały dzień w szkole podczas zabawy, a także zajęć dydaktycznych.

Edyta Anasiewicz