Wiktoria gościem programu TVP 3 Lublin

Wiktoria Wołowska uczennica klasy I „d” była gościem programu „Poranek między Wisłą i Bugiem” w TVP 3 Lublin. Tematem przewodnim spotkania była joga dla dzieci, coraz popularniejsza forma zabawy, wykorzystująca pozycje jogi, która uczy świadomego oddechu i relaksacji.

Z programu dowiedzieliśmy się, że joga pomaga dzieciom w budowaniu pewności siebie, siły i elastyczności ciała, uczy relaksacji. Pomaga uwierzyć w siebie, stwarza pozytywne nastawienie do świata, a przede wszystkim zwiększa zdolności ruchowe najmłodszych.

Nasza uczennica razem z trenerką zaprezentowała, jak prawidłowo wykonywać asany, czyli pozycje jogi. Wiktoria to dziewczynka o niezwykłej sprawności fizycznej, już od najmłodszych lat interesuje się sportem, a gimnastyka i akrobatyka, której poświęca dużo czasu to niewątpliwie jej pasja. Regularnie uczęszcza na zajęcia akrobatyczne, które sprawiają jej ogromną frajdę, a

aktywność fizyczna to stały element dnia Wiktorii bez względu na pogodę, to styl życia, który wywołuje uśmiech na jej twarzy.

Wiktorii życzymy kolejnych sukcesów i radości z podejmowania kolejnych sportowych wyzwań.

 Zdjęcia>>

Katarzyna Zygo