WYJAZD DO TEATRU

Szóstego i siódmego lutego zerówki, klasy I oraz klasa II „b” pojechały na przedstawienie teatralne pt. „Dorotka po drugiej stronie tęczy” przygotowane przez Teatr Profilaktyczny Alert, które odbyło się w Sali Kongresowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Było to proekologiczne przedstawienie, oparte na bajce „Czarnoksiężnik z Krainy Oz”. Sztuka była bardzo ciekawa i pouczająca oraz niosła przesłanie, że należy dbać o czystość i porządek naszego środowiska. Bardzo ważne było również zwrócenie uwagi na emocje, wiarę we własne siły oraz moc przyjaźni i dobra, które zawsze zwycięży ze złem. Ta sztuka na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów, a brawa na zakończenie spektaklu były wyrazem uznania za niezapomniane przeżycia i wrażenia.

Edyta Anasiewicz
Elżbieta Gontarczyk