DZIEŃ KOBIET

„Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen.

Wszystkie kobiety, panie i matki, w dniu tym dostają pachnące kwiatki.”

8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet - na stałe wpisał się do kalendarza uroczystości szkolnych. Z tej okazji uczniowie klas ósmych przygotowali miłą niespodziankę dla wszystkich Pań i Koleżanek. Zaprezentowali wspaniałą część artystyczną. Najpierwj publiczność miała okazję obejrzeć wyjątkowy pokaz mody damskiej na różne okazje. W rolach modelek wystąpili chłopcy, którzy świetnie się w nich odnaleźli. Następnie uczniowie zaprezentowali się w „Jeziorze łabędzim”. Nie mogło zabraknąć wspólnego „Sto lat” i życzeń dla wszystkich kobiet.

Uzupełnieniem życzeń było wręczenie Paniom i Koleżankom tematycznych balonów i słodkości, a także dedykacje piosenek, które tego dnia wybrzmiały przez szkolny radiowęzeł specjalnie dla "płci pięknej”.

To był wyjątkowy dzień, pełen wrażeń i pozytywnych emocji. Mieliśmy dziś wiele powodów do uśmiechu i radości. Dziękujemy, Panowie!

Ewelina Gajowiak
Anna Wójtowicz