Eliminacje szkolne do Konkursu Recytatorskiego „Wychowanie ku wartościom poprzez literaturę dziecięcą”

5 najpiekniejszych wierszy o zyciu ktore sklonia Cie do refleksji article„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

20 marca w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje do I edycji Konkursu Recytatorskiego pod hasłem: „Wychowanie ku wartościom poprzez literaturę dziecięcą”, organizowanym przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Bełżycach.

Celem konkursu jest kształtowanie wyznawanych wartości i postaw w życiu uczniów, postaw ukierunkowanych na prawdę, dobro i piękno.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-III szkół podstawowych znajdujących się na terenie działalności Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bełżycach.

Naszą szkołę w poszczególnych kategoriach wiekowych reprezentować będą:

Zuzanna Karbowniczek – klasa II „a”

Martyna Błaszczak – klasa III „d”

Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!

Katarzyna Zygo
Beata Król