KURSY AUTOBUSOWE
Drugi tydzień 07.09 - 11.09
Przywóz:
I kurs - Chmielnik, Podole, Jaroszewice – wyjazd ze szkoły autobusu godzina 6.50
II kurs – Wierzchowiska – wyjazd ze szkoły autobusu godzina 7.00
Odwóz:
I kurs - Chmielnik, Podole, Jaroszewice – godzina 14.35
II kurs – Wierzchowiska – godzina 14.40
Kurs poranny:
I – Bełżyce – Kolonia Chmielnik „Polska” – Góra – Kolonia Chmielnik „Amerykańska” – Podole (trasa Wojciechów) – Podole kapliczka – Podole (trasa Lublin) – Zosin – Jaroszewice – Bełżyce
II – Bełżyce – Wierzchowiska Górne – Wierzchowiska Dolne – Wierzchowiska Stare – Skrzyniec – Zalesie - Bełżyce
Kurs popołudniowy:
I – Bełżyce – Kolonia Chmielnik „Polska” – Góra – Kolonia Chmielnik „Amerykańska” – Podole (trasa Wojciechów) – Podole kapliczka – Podole (trasa Lublin) – Zosin – Jaroszewice – Bełżyce
II – Bełżyce – Wierzchowiska Górne – Wierzchowiska Dolne – Wierzchowiska Stare – Skrzyniec – Zalesie – Bełżyce
O wszelkich zmianach informacja będzie ukazywać się na bieżąco na stronie szkoły.