Nie tylko komputer

Nie wszystkie lekcje uczniowie spędzają przed komputerem, są też zajęcia, które wymagają  jak najbardziej realnego, a nie wirtualnego działania! Takie są między innymi lekcje plastyki. Powstają wtedy często prace fantastyczne, wymagające uruchomienia wyobraźni. Zachęcam do obejrzenia prac poszczególnych roczników uczniów - wystarczy kliknąć na każdy z obrazków aby przenieść się do wirtualnej galerii. Uczniowie klas czwartych mieli za zadanie w plątaninie przypadkowych linii odnaleźć smoka. Klasa piąta zgłębiała tajniki techniki plastycznej zwanej frotażem. Szóstoklaśiści stosowali w swoich kolażach poznane wcześniej perspektywy, a artyści z klas siódmych zmieżyli się ze sztuką współczesną i stworzyli ekspresjonistyczne portrety.