Rekrutacja do mobilności: „Barand, nasze miasto partnerskie – co o nim wiemy?” zakończona

Barand

17 września zakończono w naszej szkole proces rekrutacji uczniów i opiekunów biorących udział w przedsięwzięciu „Ponadnarodowa mobilność uczniów”, realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego (nr umowy: 2019-2-PMU-2036).

Wyłoniono dziesięcioro uczniów, którzy wyjadą na Węgry. Została również stworzona lista rezerwowa zgodnie z procedurami zawartymi w założeniach projektu.

Podobnej rekrutacji poddano nauczycieli, którzy zgłosili chęć wzięcia udziału w przedsięwzięciu.

Listy wszystkich zrekrutowanych zostały udostępnione społeczności szkolnej i dołączone do dokumentacji projektu.

Koordynatorki projektu:

Anna Pac-Smoła