Jesienne wyzwanie w klasie I „c”

W październiku uczniowie z klasy I „c” chętnie wzięli udział w „Jesiennym Wyzwaniu”, które polegało na wykonaniu zadań z listy. Dotyczyły one m.in. zrobienia jesiennego bukietu, jeża z plasteliny, wybrania się na spacer w celu zebrania kasztanów, ale także taniec w deszczu, puszczanie papierowych łódek w kałużach, wypożyczenie książki z biblioteki, czy zorganizowanie wieczoru gier planszowych. Z przesłanych zdjęć i filmików widać, że był to czas pełen zabawy i radości. Bo przecież jesień nie musi być szara i ponura. Realizacja wyzwania wymagała zaangażowania całej rodziny, za co bardzo dziękuję! Uczniowie biorący udział w naszym klasowym konkursie zostali oczywiście nagrodzeni dyplomami i drobnymi upominkami.

Aleksandra Mirosław