ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNEGO KONKURSU BIBLIOTECZNO – PLASTYCZNEGO „PORTRET Z KSIĄŻKĄ W BARWACH JESIENI”

5 listopada 2021r. w bibliotece szkolnej nastąpiło rozstrzygnięcie bibliotecznego konkursu o tematyce jesiennej. Uczestnikami przedsięwzięcia byli uczniowie z klas 0-III.  Do organizatorów wpłynęło łącznie 50 prac.  Celem konkursu było: zaakcentowanie obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, popularyzacja biblioteki oraz promocja czytelnictwa. Jury konkursowe w składzie: Wicedyrektor szkoły – Pani Beata Szymczyk (przewodnicząca), P. Edyta Rząd – plastyk oraz P. Dorota Nowak – bibliotekarz  przyznało następujące miejsca:

I miejsce – Alicja Jośko kl. O „a” i Adam Jośko kl. III „a”

II miejsce- Iga Kędzierska kl. I „c” i Agata Rumińska kl. I „c”

III miejsce – Liliana Michalak kl. II  „c” i Kaja Garach kl. I „c”

Wyróżnienia, zaś otrzymali: Hanna Sajnóg, Filip Olejniczak, Kacper Stolarski, Michal Boruch, Weronika Gołaś, Zuzanna Nowakowska, Aleksander Madejczyk, Anna Jastrzębska, Lena Pietraś i Jakub Pasternak.

Wszystkim uczestnikom serdeczne dziękujemy za udział w konkursie, zaś laureatom oraz wyróżnionym gratulujemy zajętych miejsc w Konkursie.

Dorota Nowak, Agnieszka Piłat