Rusza VI edycja akcji „Twój Dar Serca dla Hospicjum”. Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły będą zbierać pieniądze na pomoc chorym kolegom. Każda akcja to wymierna pomoc dla hospicjum, ale też okazja dla dzieci, by otworzyć się na innych, zdać sobie sprawę z tego, że podczas gdy oni mogą się uczyć i bawić, ich rówieśnicy zmagają się z cierpieniem i nieuleczalną chorobą. W tym roku zbieramy pieniądze na zakup leków i środków higieniczno-opatrunkowych oraz sprzętu medycznego i jego naprawę.

W dniach 1 -20 kwietnia 2014 r. wolontariusze , będą zbierali w specjalnie oznakowane puszki pieniążki, które zostaną przekazane do Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie.

Bardzo prosimy wszystkich o przyłączenie się do akcji!!!

Opiekunowie szkolnego wolontariatu:

A.Ambrożkiewicz