J. niemiecki

2 kwietnia 2014 r. w klasach I A i II D odbyła się nietypowa lekcja języka niemieckiego. Tematem zajęć było poznanie krajów niemieckojęzycznych. Zajęcia poprowadziła p. M. Dobrowolska, germanistka i przedstawiciel księgarni Polanglo w Lublinie.

‘Lekcja o krajach niemieckojęzycznych była bardzo ciekawa, ponieważ dowiedziałam się wiele interesujących informacji o Niemczech. Pracowaliśmy w grupach, rozwiązywaliśmy quiz wiedzy o krajach niemieckojęzycznych, pracowaliśmy z tablicą interaktywną i mogliśmy rywalizować między sobą. Grupa wygranych dostała bardzo fajne nagrody, ale i dla przegranych były nagrody pocieszenia’.

Paulina

‘Lekcja o krajach niemieckojęzycznych była dla mnie bardzo przydatna, ponieważ dowiedziałem się wiele nowych rzeczy o Niemczech. Ta lekcja bardzo mi się podobała’.

Karol

‘Lekcja niemieckiego, na której był quiz o państwach niemieckojęzycznych była bardzo fajna. Zajęcia przebiegły bardzo miło i sympatycznie. Było bardzo dużo ciekawych pytań i zgadywanek, mieliśmy możliwość również tworzyć zdania i mówić po niemiecku’.

Patryk

Nietypowa lekcja języka niemieckiego