Podziękowanie za udział w projekcie BohaterON

dyplom bohaterON 2021Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza szkoła otrzymała po raz kolejny podziękowanie za udział w projekcie ,,BohaterON w Twojej szkole 2021”. Celem tej szlachetnej akcji było upamiętnienie Powstania Warszawskiego.

Niestety wśród kolejnych pokoleń wraz z biegiem czasu świadomość tego, co się wydarzyło powoli zanika. W tym samym czasie odchodzą od nas ostatni Powstańcy, którzy pełnią rolę w podtrzymywaniu tej pamięci. Ludzie Ci zasłużyli na naszą wdzięczność, pamięć i szacunek.

Organizatorzy akcji piszą: "Dziękujemy za uczestnictwo w akcji wysyłania kartek, listów oraz laurek z życzeniami i słowami uznania do Powstańców, a także za zaplanowanie i przeprowadzenie w Państwa placówce działań promujących historię Powstania Warszawskiego i Polskiego Państwa Podziemnego. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania oraz kreatywności Państwa pracowników i uczniów.

Gratulujemy aktywnej społeczności szkolnej oraz życzymy powodzenia w realizacji kolejnych przedsięwzięć kształtujących młode pokolenia”.

Anna Ambrożkiewicz

Anna Bogusz