Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II

Święto Babci i Dziadka obchodzone 21 i 22 stycznia jest wspaniałą okazją do podkreślenia, jak ważną rolę w życiu rodziny, dzieci i wnuków pełnią dziadkowie, dlatego w Szkole Podstawowej nr 1 w Bełżycach 18 stycznia 2018 roku zorganizowano dla Nich uroczystość. Mogliśmy również gościć na tym spotkaniu pana dyrektora Zbigniewa Dygusia, panie wicedyrektor: Małgorzatę Bojar i Lucynę Sobczak oraz panią pedagog Bożenę Watras. Zaproszeni rodzice uczniów służyli nam pomocą i wsparciem.

Uczniowie klas czwartych wraz z wychowawczyniami: p. Anną Stawińską, p. Anną Wójtowicz, p. Małgorzatą Pietraś i p. Marzeną Gąską przygotowali poczęstunek. Natomiast koło teatralne pod kierunkiem p. Anny Stawińskiej uświetniło ten uroczysty wieczór występem artystycznym skierowanym do zaproszonych gości. Uczniowie słowami wierszy i piosenki upamiętnili Dzień Babci i Dziadka, a następnie wcielili się w kostiumowe role w sztuce „Szlakiem baśni”. Całość artystycznego występu dopełniała przepiękna baśniowa dekoracja wykonana przez p. Ewę Karwowską, a nad oprawą muzyczną przedstawienia czuwał p. Andrzej Pietraś. Laurki przygotowane przez wnuki i piękne życzenia sprawiły ogromną radość zaproszonym gościom.

Babcie i Dziadkowie mieli okazję spędzenia miło czasu z wnukami przy wspólnym stole. Nie brakowało również wzruszających momentów, zwłaszcza do łez doprowadził zgromadzonych występ Dominiki Puchały, uczennicy kl. IV a, która zadedykowała utwór „Modlitwa” Bułata Okudżawy wszystkim babciom i dziadkom. Ten wspaniały wieczór na długo pozostanie w naszej pamięci.

Zdjęcia>>

Anna Stawińska

logo m     logo CyfrowaSzkola    Zagrajmy o sukces    szkola dobrych praktyk sp    szkola dobrych praktyk gim  

 

  awarded etwinning school label       Cyberauci logo for light

 

       dziecko w sieci    sieciaki    dbi    SPR logo      akademia puchatka     

 

     szkola w ruchu      banner patronat                      DEU    logo chd

 

   dobra szkola logo kolor     http://www.bpe.powiat.lublin.pl/       Schule im Wandel logo