W dniu 29 maja odbyła się inscenizacja „Balladyny”- wybranych fragmentów dramatu A. Słowackiego. Widzami byli uczniowie gimnazjum oraz klas VI i VII szkoły podstawowej. Spektakl przygotowali uczniowie należący do kółka teatralnego – głównie z klasy 2c i 2b gimnazjum. Aktorzy sami też zadbali o przygotowanie strojów. Dekorację sceny wykonały Panie ze świetlicy. Widowisko ubarwiła muzyka i utwory śpiewane przez uczennice. Mamy nadzieję, że adaptacja dzieła polskiego romantyka spodobała się widzom.

Opiekunem kółka K. Woś