W piątek, 19 października 2018 r., przy ulicy Zamkowej w Bełżycach, odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Namaluj mnie – Zamek Bełżyce”, realizowanego w ramach projektu „Młodzi LUBią Kulturę – Lubelska sieć edukacji kulturalnej”. Punktem kulminacyjnym było odsłonięcie baneru ze zwycięską pracą oraz wręczeniem nagród i dyplomów. Każdy uczeń, który brał udział w konkursie otrzymał dyplom i upominek. Do projektu przystąpiła Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II oraz Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach. Uczniowie naszej szkoły stanęli na wysokości zadania, ponieważ prace wykonało aż 138 uczniów.

Jesteśmy dumni, że praca Mileny Podlaskiej, ucz. kl. VI „a” okazała się zwycięską i znajduje się na banerze, który można oglądać przy ul. Zamkowej.
Natomiast uczniowie:

1. Dorota Brześcińska, kl. III AG
  2. Alicja Stachyra, kl. III AG
  3. Oliwia Gorgol, kl. III AG
  4. Natalia Dubiel, KL. III CG
  5. Julia Zielonka, kl. VII „b”
  6. Karol Kamiński, kl. VI „c”
  7. Oliwia Dados, kl. VI „b”
  8. Amelia Żydek, kl. VI „c”
  9. Agata Karwacka, kl. V „d”
  10. Angelika Widyńska, kl. V „d”
  11. Łucja Bartoszcze, kl. IV „e”
  12. Kacper Taramas, kl. III „a”
  13. Martyna Ozonek, kl. III „a”
  14. Katarzyna Żuchnik, kl. III „a”

zajęli zaszczytne czołowe miejsca.

Dziękujemy organizatorom.

Dziękujemy również naszym uczniom, zawsze możemy na nich liczyć!

Życzymy im dalszych sukcesów w każdej dziedzinie ich twórczości.

Koordynatorzy projektu z ramienia szkoły:

Edyta Rząd

Bożena Watras