30 października uczniowie klas młodszych mieli okazję uczestniczyć w zajęciach języka angielskiego związanych z Halloween. Celem lekcji „Uczniowie uczniom” było poznanie zwyczajów i słownictwa związanego z brytyjskim świętem. Zajęcia obejmowały naukę struktur leksykalnych, ćwiczenia, warsztaty plastyczne, gry i zabawy. Chętne dzieci mogły skorzystać z możliwości malowania tematycznych wzorów na skórze. Halloweenowe dekoracje tworzyły prawdziwie upiorny nastrój. Lekcje zostały przygotowane i przeprowadzone pod kierunkiem pani Anny Pac-Smoły.

uczennice klasy 3DG