zbiorka papieskie dzieloW dniach od 16 do 30 października 2018 roku obchodziliśmy kolejny Dzień Papieski, którego hasło w tym roku brzmiało: „Promieniowanie Ojcostwa”. Aby przedłużyć pamięć o naszym Patronie Janie Pawle II i włączyć się w obchody Dnia Papieskiego, wzorem lat poprzednich włączyliśmy się w publiczną zbiórkę na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Nasi wolontariusze Oliwia i Maciej zbierali pieniądze do puszek, aby wspomóc naukę zdolnej, ubogiej młodzieży.

Gratulujemy otwartości serca wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się do akcji, a wolontariuszom dziękujemy za trud przeprowadzenia zbiórki.

zbiorka papieskie dzielo2

Monika Plewik