kangurDnia 21 marca 2013 r. przeprowadziliśmy po raz kolejny w naszej szkole ogólnopolski konkurs matematyczny „Kangur” dla klas I, II i III gimnazjum.

Wzięło w nim udział - 18 osób. Każdy z uczestników otrzymał w prezencie od organizatorów puzzle, dzięki którym może ćwiczyć spostrzegawczość i logiczne myślenie. Zadania były na dwóch poziomach: Kadet i Junior. Uczniowie zmagali się z nimi przez 75 min. Wyniki zostaną ogłoszone za ok. 5 tygodni.   Życzymy wszystkim jak najlepszych rezultatów!

kang2013Zobacz zdjecia >>>