W dniu 28.11.2018r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym konkursie piosenki anglojęzycznej w Szkole Podstawowej w Chmielniku. Uczniowie klasy 5d: Jakub Bartuzi, Patryk Bednarczyk, Agata Misztal, Amelia Kędziora, Wiktoria Król i Olga Chmielewska rywalizowali z uczniami pięciu szkół podstawowych naszej gminy. Olga Chmielewska, która wykonała piosenkę "Dear J.K Rowling" została wyróżniona przez jury i otrzymała pierwsze miejsce w konkursie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wszystkim uczestnikom!

Wszystkich kto lubi śpiewać i czuje świąteczny nastrój zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie! W ostatnim tygodniu przed feriami świątecznymi odbędzie się Szkolny konkursie piosenki świątecznej.

Zapraszamy!