Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II

W ostatnim tygodniu październik podsumowaliśmy prowadzoną corocznie w naszej szkole kampanię Polskiego Czerwonego Krzyża „Wyprawka dla żaka".

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom kl. 0 – IV Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach za udział w tegorocznej edycji akcji i wspieranie naszych działań na rzecz potrzebujących dzieci.

Dzięki otwartym sercom darczyńców, 22 uczniów kl. 0 – IV naszej szkoły zostało doposażonych w różnorodne przybory szkolne. Wszystkie darowane przez plecaki, zeszyty, długopisy, ołówki, gumki, kleje, piórniki i wiele jeszcze innych kolorowych i niezbędnych w szkolnej rzeczywistości przyborów trafiły do dzieci z rodzin najbardziej potrzebujących wsparcia i przyczyniły się do ich radości.

 Bożena Watras – pedagog szkolny

logo m     logo CyfrowaSzkola    Zagrajmy o sukces    szkola dobrych praktyk sp    szkola dobrych praktyk gim  

 

  awarded etwinning school label       Cyberauci logo for light

 

       dziecko w sieci    sieciaki    dbi    SPR logo      akademia puchatka     

 

     szkola w ruchu      banner patronat                      DEU    logo chd

 

   dobra szkola logo kolor     http://www.bpe.powiat.lublin.pl/       Schule im Wandel logo