Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II

Błyszczące choinki, stroiki, gwiazdki, światełka i nawet śnieg za oknem. W dniu dzisiejszym świątecznego nastroju w naszej szkole dodały też kolędy i piosenki świąteczne śpiewane przez uczniów. W konkursie piosenki świątecznej, który odbył się 19.12.2018r. wzięli udział zarówno uczniowie klas IV-VI jak i gimnazjum. Jury miało trudny wybór, ponieważ uczestnicy byli dobrze przygotowani i zapewnili wysoki poziom konkursu. Na sali panowała wesoła ciepła atmosfera, widownia bawiła się pod dźwięki znanych przebojów angielskich oraz kolęd. Mam nadzieję, że zostanie to dobra tradycją naszej szkoły.

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom życzymy sukcesów w Nowym roku! Merry Christmas everyone!!!

Zdjęcia>>

logo m     logo CyfrowaSzkola    Zagrajmy o sukces    szkola dobrych praktyk sp    szkola dobrych praktyk gim  

 

  awarded etwinning school label       Cyberauci logo for light

 

       dziecko w sieci    sieciaki    dbi    SPR logo      akademia puchatka     

 

     szkola w ruchu      banner patronat                      DEU    logo chd

 

   dobra szkola logo kolor     http://www.bpe.powiat.lublin.pl/       Schule im Wandel logo