Błyszczące choinki, stroiki, gwiazdki, światełka i nawet śnieg za oknem. W dniu dzisiejszym świątecznego nastroju w naszej szkole dodały też kolędy i piosenki świąteczne śpiewane przez uczniów. W konkursie piosenki świątecznej, który odbył się 19.12.2018r. wzięli udział zarówno uczniowie klas IV-VI jak i gimnazjum. Jury miało trudny wybór, ponieważ uczestnicy byli dobrze przygotowani i zapewnili wysoki poziom konkursu. Na sali panowała wesoła ciepła atmosfera, widownia bawiła się pod dźwięki znanych przebojów angielskich oraz kolęd. Mam nadzieję, że zostanie to dobra tradycją naszej szkoły.

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom życzymy sukcesów w Nowym roku! Merry Christmas everyone!!!