11 stycznia, w piątek, uczniowie klas czwartych będą uczestniczyć w warsztatach umiejętności społecznych „Savior vivre na co dzień”. W ramach zajęć, uczniowie dowiedzą się jak kształtować swój pozytywny wizerunek w szkole oraz poza nią. Zostaną też omówione zagadnienia dotyczące dobrych manier w relacjach międzyludzkich. Uczniowie przekonają się, że zachowywanie zasad savoir-vivre jest gwarantem dobrej atmosfery w szkole, w domu, na podwórku oraz na spotkaniu ze znajomymi.

Zajęcia poprowadzą psycholog i pedagog Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Bełżycach.

HARMONOGRAM WARSZTATÓW

L.P.