W dniu 17 stycznia, uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Świątecznej i Zimowej w języku angielskim, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie. Konkurs przebiegał w przemiłej atmosferze. Uśmiechnięte twarze dookoła i radosne melodie przywróciły wspaniały świąteczny nastrój. Jury miało utrudnione zadanie wybierając tych najlepszych spośród czterdziestu uczestników. Przedstawiciele naszej szkoły „wyśpiewali” tytuły laureatów w obu kategoriach wiekowych. Uczennica klasy 5 „d” – Olga Chmielewska, wykonaniem piosenki „Rudolf the Red Nosed Reindeer” zdobyła I miejsce w kategorii klas IV-VI, a Natalia Toruń i Gabriela Misztal otrzymały wyróżnienie.

W kategorii starszych uczestników, II miejsce zdobyła Wiktoria Dębińska z klasy III B, za interpretację piosenki „Mary, did You Know?”, natomiast uczniowie klasy III C - Olga Paździór i Franciszek Bujała otrzymali wyróżnienie. Uroczym finałowym akcentem było wspólne wykonanie piosenki „Ulepimy dziś bałwana”, która połączyła wszystkich uczestników w jeden wspaniały chór.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wszystkim uczestnikom konkursu!!!