Dnia 2 lutego 2019r. uczniowie klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach uczestniczyli w swoim pierwszym balu. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele władz miasta – Burmistrz Bełżyc Pan Ireneusz Łucka z małżonką, Przewodniczący Rady Miasta – Pan Bogumił Siramowski, Przewodnicząca Komisji Oświaty – Pani Bożena Dziewicka oraz Przewodniczący Rady Rodziców – Pan Grzegorz Kamiński. Po oficjalnym powitaniu wszystkich zgromadzonych gości młodzież przedstawiła krótką część artystyczną, na którą składały się muzyczne dedykacje dla rodziców, dyrekcji i nauczycieli. Następnie uczniowie zatańczyli poloneza i w ten sposób rozpoczęła się kilkugodzinna zabawa w przyjemnej atmosferze. Bal z pewnością jeszcze wielokrotnie będzie wracał we wspomnieniach jego uczestników.

fot. Kinga Kamińska