W podjętej w dniu dzisiejszym (8 kwietnia) akcji strajkowej uczestniczyło 93% nauczycieli SP nr 1 w Bełżycach. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że akcja strajkowa będzie kontynuowana.

WAŻNE

1. Świetlica szkolna pracuje od 6.30 do 17.30 (rodzaj zajęć będzie zależny od tego, ilu n-li zadeklaruje swój udział w strajku)
  2. W dniach 10-12.04.2019r przeprowadzone zostaną egzaminy gimnazjalne. Uczniowie klas 0-8 (zgodnie z kalendarzem roku szkolnego SPnr1 w Bełżycach) nie mają zajęć dydaktycznych.
  3. Wszelkie nowe informacje o sytuacji będą na bieżąco publikowane na stronie internetowej szkoły.