W tym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy w naszej szkole międzyszkolny konkurs piosenki filmowej „Film Song Contest”. W tak rozśpiewanej szkole było dużo chętnych do wzięcia udziału w konkursie, więc najpierw został przeprowadzony etap szkolny, żeby wyłonić najlepszych wykonawców, którzy w dniu 30 maja rywalizowali z przedstawicielami z innych szkół. Nasze zaproszenie przyjęła Szkoła Podstawowa w Wojciechowie, Szkoła Podstawowa w Krzu oraz szkoła Podstawowa w Chmielniku. Na Sali panowała romantyczna atmosfera, a piękne melodie przywoływały wspomnienia znanych ekranizacji filmowych. Mamy nadzieję, ze zarówno widzowie jak i uczestnicy dobrze się bawili, a właśnie o to chodzi. Poziom konkursu był bardzo wysoki, więc jury miało trudne zadanie wybierając najlepszych z najlepszych. „The Best of the Best” – mamy nadzieję, że puchary z takim napisem otrzymane przez zwycięzców będą długo przypominać im o szkolnych sukcesach. A oto zwycięzcy:

W kategorii klas IV – VI:

I miejsce – Dominika Puchała (SP w Bełżycach)

II miejsce – Zuzanna Mirosław (SP w Wojciechowie) i ex aequo Bartosz Maj (SP w Bełżycach)

III miejsce – Gabriela Iwaniak (SP w Wojciechowie)

W kategorii klas VII, VIII i III Gimnazjum:

I miejsce – Wiktoria Dębińska (SP w Bełżycach)

II miejsce – Natalia Żywicka (SP w Chmielniku)

III miejsce – Katarzyna Błaszczak i Jakub Kołodziejczyk (SP w Wojciechowie)

i ex aequo Klaudia Sidor i Franciszek Bujała (SP w Bełżycach)

Publiczność również przyznała swoją nagrodę, którą otrzymała Wiktoria Dębińska.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wszystkim uczestnikom!!!