Dnia 4 czerwca uczniowie z kółka literacko – teatralnego ( klasa IV b) zaprezentowali przedstawienie „Czerwony Kapturek”. Spektakl kierowany był głównie do uczniów klas młodszych . Aktorzy sami zadbali o dobór kostiumów, zaś nad reżyserią czuwała starsza koleżanka z klasy III c gimnazjum- Olga Paździor, wspierali ją - O. Nieoczym, F. Bujała i M. Bartoszcze. Scenografię przygotowała pani M. Bakalarz. Nad tym , by piosenki i tło muzyczne działały bez żadnych problemów, czuwał D. Kamiński ( III b) oraz pan A. Pietraś. Opiekunem przedsięwzięcia była pani K. Woś.