6 czerwca 2019 r. w godzinach wieczornych w Hali MOSiR w Lublinie, 22 uczniów z klas VI, VII i III oddziału gimnazjalnego brało udział w kolejnej akcji z cyklu „NIEĆPA 2019”.
Organizatorem Programu był Zarząd Głównego Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii.

Tegorocznymi gwiazdami NIEĆPY byli Blue Cafe oraz STO% z Piotrem Nagielem.

Gmina Bełżyce w ramach realizacji Gminnego programu przeciwdziałania narkomanii na rok 2019 zakupiła bilety wstępu na działania profilaktyczno-informacyjne na temat uzależnień pod hasłem NIEĆPA-NIE PIJĘ, NIE PALĘ, NIE ĆPAM.

Dziękujemy Gminie za bilety, a młodzieży za reprezentowanie szkoły.

Anna Dyguś

Andrzej Mazurek