Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II

 

28 maja 2013r. do Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach przybył niezwykły gość. Była nim aktorka teatralno-filmowa, która parodiowała wiele osób – Katarzyna Kwiatkowska.

Przybyła do nas z Warszawy, aby przybliżyć gimnazjalistom prace aktorki. Spotkanie składało się z dwóch części. W pierwszej Pani Katarzyna odpowiedziała na pytania dwóch debiutujących dziennikarek – Natalii Ćwiklińskiej i Jowity Błotniak. Opowiadała o studiach w szkole aktorskiej, pracy na planach różnych seriali i filmów, a także o przygodzie z Szymonem Majewskim.

W drugiej części spotkania Pani Katarzyna przeprowadziła warsztaty teatralne dla uczniów należących do szkolonego koła teatralnego. Udzieliła wielu wskazówek i cennych rad tym wszystkim, którzy są zainteresowani pracą aktora. Pod jej czujnym okiem uczniowie mieli możliwość odegrać różne scenki, poćwiczyć dykcję, mimikę itp. Nie mogło zabraknąć czasu na wspólne fotografie i autografy.

Spotkanie z Panią Katarzyna na długo pozostanie w naszej pamięci, bowiem rzadko mamy okazje gościć znane osoby w naszej szkole. Serdecznie dziękujemy za przybycie do nas.

 

logo m     logo CyfrowaSzkola    Zagrajmy o sukces    szkola dobrych praktyk sp    szkola dobrych praktyk gim  

 

  awarded etwinning school label       Cyberauci logo for light

 

       dziecko w sieci    sieciaki    dbi    SPR logo      akademia puchatka     

 

     szkola w ruchu      banner patronat                      DEU    logo chd

 

   dobra szkola logo kolor     http://www.bpe.powiat.lublin.pl/       Schule im Wandel logo