Grupa uczniów naszej szkoły została laureatami gminnego konkursu plastycznego

poszerzającego wiedzę na temat unijnego projektu „Wrota Lubelszczyzny – Informatyzacja Administracji”. Konkurs polegał na zaprojektowaniu i wykonaniu plakatu przez czteroosobowe grupy.

I miejsce w gminie zajęły uczennice szkoły podstawowej: Klaudia Sajnóg, Dominika Wójtowicz, Elżbieta Al. Abadi i Nikola Zając

II miejsce zajęła grupa naszych gimnazjalistek: Katazyna Chawrylak, Anna Winiarska, Natalia Zmarzlak i Agata Maj.

Zajęcie przez uczniów naszej szkoły I miejsca było równoznaczne z przyznaniem nagrody również szkole – była to cyfrowa ramka przekazana panu dyrektorowi.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!