Zimą w świetlicy

W tym roku zima szczodrze obdarzyła nas śniegiem, co wywołało uśmiech na twarzach wszystkich dzieci. Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej także korzystali z uroków zimy, lepiąc przy szkole bałwanki i obrzucając się śnieżkami. Podczas zajęć plastycznych dzieci wykonały plakaty i laurki dla babć i dziadków z okazji ich święta. Robiły też kartki walentynkowe, wysłuchując przy tym historii tego święta opowiedzianej przez Panią Agnieszkę Piłat. Stworzyły przestrzenny pejzaż zimowy, wykonały czapeczki dla lalek, pączki z papieru i zaprojektowały zimowe sweterki. Świetliczaki wykonały także dużo prac plastycznych związanych z obchodami świąt nietypowych, takich jak Dzień Pizzy, Dzień Kota, Dzień Dinozaura.

Agata Skurska