UDANA WYCIECZKA DO KINA

W piątek 1 października 2021 roku, uczniowie klas 1d i 2b pojechali do kina ,,Cisy” w Nałęczowie. Obejrzeli najnowszą ekranizację powieści Erica Knighta „Lassie wróć” w reżyserii Hanno Olderdissena. Film ,,Lassie, wróć!” to historia najwierniejszego psa świata i  jego niezwykłej podróży w poszukiwaniu domu i najlepszego kumpla, chłopca o imieniu Flo. Przygody filmowych bohaterów dostarczyły wielu niezapomnianych emocji, które sprawiły, że w oczkach widzów  pojawiło się wzruszenie i łezka w oku. W tym dniu pogoda była piękna, więc dzieci odwiedziły nałęczowski park w jesiennej odsłonie.

Pełni wrażeń kinowych i przyrodniczych, zadowoleni w doskonałych humorach wróciliśmy do szkoły. Dzień był wyjątkowo udany ….

A.Ambrożkiewicz.

A.Ćwiklińska