ŚWIĄTECZNA LEKCJA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W RAMACH PROJEKTU

„UCZNIOWIE DLA UCZNIÓW”

W grudniu wraz z panią Iwaniec zorganizowaliśmy kolejną nietypową lekcję języka angielskiego. Tematyka dotyczyła Świąt Bożego Narodzenia.

Zaproszeni byli uczniowie klas pierwszych i drugich. Razem śpiewaliśmy świąteczne piosenki, młodsi uczniowie rozwiązywali przygotowane przez nas zagadki i zadania. Poznaliśmy bożonarodzeniowe tradycje w innych krajach, a na koniec z drobnymi prezentami przybył Święty Mikołaj.

Lekcja przebiegała w miłej atmosferze, integrowaliśmy się oraz wspólnie uczyliśmy się języka angielskiego. Było to ciekawe doświadczenie. Z pewnością będziemy chcieli je powtórzyć.

Klasa 3C

(grupa zaawansowana)