SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Nauka języków obcych wymaga cierpliwości i systematyczności, ale każdy osiągnięty sukces dodaje energii i motywacji do dalszej pracy.

Jednym z sukcesów uczennicy klasy 3C Wiktorii Gnatiuk było przejście do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Języków Obcych w Poznaniu. Wiktoria znalazła się wśród 2230 uczniów z prawie 20000 uczestników z całego kraju, którzy będą mieli szansę walczyć o dojście do finału.

Dołączamy film, który był jednym z zadań w II etapie konkursu.

Gratulujemy Wiktorii i życzymy dalszych sukcesów!!!