WYNIKI GMINNEGO KONKURSU „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA W JĘZYKU OBCYM”
Mamy zaszczyt ogłosić wyniki Gminnego Konkursu plastyczno-językowego „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa w języku obcym”, skierowanego do uczniów szkół podstawowych na terenie naszej gminy.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Bardzo dziękujemy za wszystkie dostarczone prace. Uczestnicy wykazali się znajomością świątecznych życzeń i zwrotów w różnych językach obcych, pomysłowością, wyobraźnią oraz talentami plastycznymi. Komisja konkursowa oceniając prace wzięła pod uwagę: zgodność z tematyką konkursu, estetykę i staranność wykonania pracy, kreatywność i pomysłowość, dodatkowo punktowane było pismo odręczne.
Poniżej przedstawiamy autorów zwycięskich i wyróżnionych prac w obu kategoriach wiekowych:
Klasy I-III:
1. miejce ex aequo
- Kaja Wójtowicz kl. I Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie
- Blanka Kalicka kl. III Szkoła Podstawowa we Wronowie
- miejsce ex aequo
- Alicja Jośko kl. I „a” Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
- Dawid Zawada kl. II „c” Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
- Marcel Szczęsny kl. III Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie
- miejsce ex aequo
- Lena Kędzierska kl. II Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie
- Szymon Wójcik kl. II Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
Wyróżnienia:
- Nadia Tarka kl. III Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krzu
- Aleksandra Michalak kl. III Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krzu
- Nadia Sadlak kl. I Szkoła Podstawowa w Babinie
- Maksymilian Wójtowicz kl. I Szkoła Podstawowa w Babinie
- Filip Bednarczyk kl. I Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie
- Filip Kołacz kl. II Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie
- Weronika Zielonka kl. I Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
- Zuzanna Babisz kl. II Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
- Natalia Kowalczyk kl. II Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
- Oliwia Wieczerzak kl. I „a” Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
- Antonina Osipowicz kl. II „c” Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
- Natalia Oszust kl. II „b” Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
- Julia Galik kl. III „d” Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
Klasy IV-VIII:
- miejsce
- Weronika Szymańska kl. III Szkoła Podstawowa we Wronowie
- miejsce ex aequo
- Filip Olejniczak kl. IV „a” Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
- Julita Kołacz kl. VIII Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie
- miejsce ex aequo
- Oliwier Pałka kl. V Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie
- Sebastian Kędzierski kl. VIII Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie
Wyróżnienia:
- Karol Bartoszcze kl. IV Szkoła Podstawowa w Babinie
- Emilia Sieńko kl. IV Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krzu
- Lena Sieńko kl. V Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krzu
- Zuzanna Polak kl. VI Szkoła Podstawowa we Wronowie
- Wiktoria Trojanowska kl. VII Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie
- Ilona Shevehenko kl. V „b” Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
- Aleksandra Milczach kl. VIII „a” Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
- Filip Zielonka kl. IV Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
- Martyna Marciniak kl.VI Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
- Miłosz Chemperek kl. VIII „b” Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
- Jakub Kurzyna kl. VIII „b” Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
Dziękujemy za piękne prace oraz zaangażowanie!
WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW KONKURSU ZAPRASZAMY NA UROCZYSTE ROZDANIE NAGRÓD DO MIEJSKIEGO DOMU KULTURY W BEŁŻYCACH W DNIU 06.12.2022 r.
Godzina rozdania nagród podana będzie w późniejszym terminie.
SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!