SZKOLNY KONKURS PATRIOTYCZNY

Świetlica szkolna zaprasza wszystkich chętnych uczniów z kl. 0-III do udziału w szkolnym konkursie plastycznym pt. „PROJEKT BIŻUTERII PATRIOTYCZNEJ”.

1.Celem konkursu jest:

• promocja biżuterii patriotycznej jako nośnika określonych idei pośród najszerszego grona odbiorców
  • budowanie pozytywnego odbioru i popularyzacja symboli narodowych w społeczeństwie
  • utrwalenie symboli narodowych poprzez tworzenie niestandardowych form artystycznych
  • poszerzenie wiedzy na temat historii Polski

2. Zadaniem uczniów jest:

• Wykonanie projektu biżuterii patriotycznej (broszki, bransoletki, pierścionka lub naszyjnika) z różnych materiałów np. modeliny, sznurka, tasiemki, drucika, filcu, koralików, muszelek itp.

3. Każdy uczestnik konkursu może złożyć jeden rodzaj biżuterii lub więcej w podpisanym pudełeczku (imię i nazwisko, klasa).

4. Prace konkursowe należy składać do dnia 6 listopada 2020 r do organizatorów konkursu. (p. Dorota Nowak, p. Aneta Żydek, p. Andrzej Pietraś).

5. Powołana komisja konkursowa dokona oceny prac uwzględniając następujące kryteria: wkład pracy własnej, pomysłowość, wartość artystyczną pracy oraz technikę wykonania.

6. Laureaci konkursu zostaną wyłonieni w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0-I i klasy II-III.

7. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, zaś uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w określonym terminie. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej naszej szkoły.

8. Prace konkursowe przechodzą na rzecz szkoły i zostaną zaprezentowane na wystawie szkolnej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE

Dorota Nowak