WYNIKI GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNO-JĘZYKOWEGO „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA W JĘZYKU OBCYM”
W ostatni piątek 06.01.2023 r., podczas obchodów Święta Trzech Króli w Miejskim Domu Kultury w Bełżycach, odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród w GMINNYM KONKURSIE PLASTYCZNO-JĘZYKOWYM „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA W JĘZYKU OBCYM”. Wystawę prac konkursowych można obejrzeć w holu MDK.
Do etapu międzyszkolnego napłynęło 59 kartek ze wszystkich Szkół Podstawowych na terenie naszej Gminy, w różnych językach obcych: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i ukraińskim. Jesteśmy wdzięczni za tak liczne prace i zaangażowanie wszystkim uczestnikom!
Dziękujemy serdecznie Burmistrzowi Bełżyc za objęcie Konkursu Honorowym Patronatem i ufundowanie nagród, a Miejskiemu Domowi Kultury za współorganizację konkursu!
Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców w obu kategoriach wiekowych:
Klasy I-III:
1. miejce ex aequo
- Kaja Wójtowicz - kl. I, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie
- Blanka Kalicka - kl. III, Szkoła Podstawowa we Wronowie
- miejsce ex aequo
- Alicja Jośko - kl. I „a”, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
- Dawid Zawada - kl. II „c”, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
- Marcel Szczęsny - kl. III, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie
- miejsce ex aequo
- Lena Kędzierska - kl. II, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie
- Szymon Wójcik - kl. II, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
Wyróżnienia:
- Nadia Tarka - kl. III, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krzu
- Aleksandra Michalak - kl. III, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krzu
- Natalia Sadlak - kl. I, Szkoła Podstawowa w Babinie
- Maksymilian Wójtowicz - kl. I, Szkoła Podstawowa w Babinie
- Filip Bednarczyk - kl. I, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie
- Filip Kołacz - kl. II, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie
- Weronika Zielonka - kl. I, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
- Zuzanna Babisz - kl. II, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
- Natalia Kowalczyk - kl. II, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
- Oliwia Wieczerzak - kl. I „a”, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
- Antonina Osipowicz - kl. II „c”, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
- Natalia Oszust - II „b”, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
- Julia Galik - kl. III „d”, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
Klasy IV-VIII:
- miejsce
- Weronika Szymańska - kl. IV, Szkoła Podstawowa we Wronowie
- miejsce ex aequo
- Filip Olejniczak - kl. IV „a”, Szkoła Podstawowa nr1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
- Julita Kołacz - kl. VIII, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie
- miejsceex aequo
- Oliwier Pałka - kl. V, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie
- Sebastian Kędzierski - kl. VIII, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie
Wyróżnienia:
- Karol Bartoszcze - kl. IV, Szkoła Podstawowa w Babinie
- Emilia Sieńko - kl. IV, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krzu
- Lena Sieńko - kl. V, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krzu
- Zuzanna Polak - kl. VI, Szkoła Podstawowa we Wronowie
- Wiktoria Trojanowska - kl. VII, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie
- Ilona Shevchenko - kl. V „b”, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
- Aleksandra Milczach - kl. VIII „a”, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
- Filip Zielonka - kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
- Martyna Marciniak - kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
- Miłosz Chemperek - kl. VIII „b”, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
- Jakub Kurzyna - kl. VIII „b”, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU I GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!