MAGICZNE WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE W KLASIE II „D”

Klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia można było poczuć podczas warsztatów świątecznych, które zostały zorganizowane 6 grudnia w Dniu Anioła w bibliotece szkolnej. Zajęcia odbyły się pod okiem Pani biblioteki – Agnieszki Zagajewskiej z Gminnej Biblioteki Publicznej w Borzechowie. Zadaniem uczniów było wykonanie ozdoby świątecznej – aniołka z włóczki. Dzieci z zapałem wykonywały pełne uroku prace, odkrywając swoje talenty plastyczne. Celem warsztatów było: rozbudzenie aktywności dzieci, przywiązanie do tradycji oraz odczuwanie radości z podejmowanej aktywności plastycznej. Zajęcia były radosnym przeżyciem i przeniosły nas wszystkich w nastrój oczekiwania na utęsknione Święta Bożego Narodzenia.

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Zagajewskiej za przybycie do naszej szkoły oraz za atrakcyjnie spędzony czas z naszymi uczniami i wspólną zabawę.

Dorota Nowak
Katarzyna Zygo