Niezwykła noc w klasie III „d”

Z 15 na 16 grudnia uczniowie klasy III „d” mieli okazję przekonać się, jak wygląda szkoła nocą. Z plecakami wypełnionymi po brzegi punktualnie zjawili się wieczorem pod salą nr 15. Godziny upłynęły szybko na wspólnej zabawie, grach, rozmowach. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością - tworzyli różnorodne konkursy, a także samodzielnie przygotowywali nagrody dla uczestników. Wielkim powodzeniem cieszyły się także  RUCHOME KLOCKI KONSTRUKCYJNE KORBO zakupione w ramach Rządowego Programu Laboratoria Przyszłości.

Po czasie przeznaczonym na zabawę nadszedł moment kolacji oraz wieczornej toalety. Uczniowie ze smakiem zjedli pizzę, a następnie powoli przygotowywali się do snu.

Ta niezwykła noc wpisała się także w działania innowacji realizowanej w klasie trzeciej - ,,Podróże z plecakiem – poznajemy piękno naszego województwa”.

To był wspaniale przeżyty czas! Mamy nadzieję, że uda się go powtórzyć. 😊

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszłości