Uczniowie uczęszczający na zajęcia koła plastyczno – technicznego wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Origami organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Gliwicach pod Patronatem Polskiego Towarzystwa Origami. Tegoroczna, VII edycja tego konkursu była na temat: "ŁĄKI, POLA i POLANY". Uczestnicy mieli za zadanie wykonać obraz w technice origami. Jedna z naszych prac została doceniona przez jurorów.

Wiktoria Starek, uczennica klasy 3 b, zajęła III miejsce w kategorii DZIECI – klasa 3.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 10 marca 2018r. Jedną z nagród będą warsztaty origami przeprowadzone przez artystów origami. Wiktorii serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów oraz wiele radości ze składania papieru.

Beata Król