Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami XI Integracyjnego Konkursu Plastycznego pt. ”Brzydkie kaczątko…dalsze losy” pod patronatem Burmistrza Miasta Bełżyc. Konkurs zorganizowany był przez Zespół Szkół Specjalnych w Matczynie oraz Stowarzyszenie Integracji Osób z Upośledzeniem Umysłowym „Oligus” w Matczynie. 17 kwietnia w Miejskim Domu Kultury odbyło się uroczyste rozdanie nagród. I miejsce zdobył Michał Wojtachnio z klasy 0”d”a Szymon Bielecki, uczeń klasy 3”e”otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy!