Wieczór w szkole, czyli kulturalny seans filmowy - VIII. Edycja Szkolnego Multikina

7 grudnia 2023 r. odbyła się VIII. Edycja Szkolnego Multikina. W klimatach świątecznych dzieci oglądały na sali gimnastycznej film pt. „Expres polarny” - amerykański film familijny z Tomem Hanksem w roli głównej. Historia 8-letniego chłopca, który nie wierzy w istnienie świętego Mikołaja. W Wigilię Bożego Narodzenia zostaje obudzony przez nadjeżdżający pociąg. Osobliwy pan Konduktor zaprasza chłopca w niezwykłą podróż na sam Biegun Północny.

Spotkanie uczniów klas 0-III na sali gimnastycznej to:

• integracja,
  • ukazanie alternatywy na spędzanie czasu wolnego,
  • wzbudzanie entuzjazmu sztuką filmową,
  • miło spędzony czas.

Biletem wstępu tym razem były środki higieniczne (chusteczki higieniczne, oliwki, kremy, podkłady), które przekażemy chorym, przebywającym na oddziale paliatywnym naszego szpitala.

A. Ambrożkiewicz
A. Bogusz