W piątek, 24 listopada, odbył się szkolny konkurs języka angielskiego. Uczniowie z oddziałów gimnazjalnych pisali test sprawdzający poziom wiedzy o krajach anglojęzycznych. Zagadnienia dotyczyły obszaru Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Północnej Irlandii.

Przystąpiło do niego niespełna 30 uczniów. Wszyscy byli bardzo dobrze przygotowani. A oto najlepsi z nich:

I miejsce – Klaudia Sidor i Dominika Chomicka – kl. 2AG

II miejsce –Emilia Karwowska – kl. 3BG

III miejsce –Katarzyna Wójtowicz – kl. 2DG

Dyplomy i nagrody zostały wręczone podczas podsumowania konkursów w środę 13 grudnia. Dziewczynom gratuluję i życzę dalszych sukcesów :)

Anna Pac