22 grudnia 2017 roku, w czasie przedświątecznych jasełek, miało miejsce rozdanie dyplomów i nagród dla uczniów naszej szkoły, którzy wzięli udział w konkursie : „Boże Narodzenie w witrażu”. Na konkurs wpłynęło 40 prac, które są świąteczną ozdobą naszej szkoły. 17 prac zostało wyróżnionych, a ich autorzy nagrodzeni:

Klasa IV a:

Marta Kwiecień

Klasa II b gimnazjum

Amelia Plewik

Dla wszystkich uczestników konkursu, słodkie upominki ufundował Pan Burmistrz Ryszard Góra, a nagrody ufundowane przez Radę Rodziców wręczył Pan Dyrektor Zbigniew Dyguś.

Autorom prac gratulujemy pomysłów i dziękujemy za przepiękne prace.

Monika Plewik